Rączkę Amelki da się „naprawić”! Musimy zdążyć!

Amelia Szymczyk ma niespełna 11 miesięcy i jeszcze nie wie, że jest inna niż jej rówieśnicy. Lewa rączka dziewczynki nie jest w pełni ukształtowana, po prostu „nie działa”. Można to jednak zmienić! Trudnej operacji podjął się jeden z najlepszych ortopedów na świecie. Największym wrogiem dziewczynki jest czas, którego zostało bardzo mało. Potrzebne jest również ogromna kwota, bo operacja w Stanach Zjednoczonych to koszt prawie 400 tys. złotych. To cena za zdrowie i normalne dzieciństwo Amelki.

Szanowny Panie Burmistrzu!!!

Ogłoszenie płatne
Szanowny Pan Roman Piaśnik Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz

Szanowny Panie Burmistrzu!!!
Gdy w ostatnich dniach przeczytałem informację o tym, że kierowany przez Pana Urząd Miasta i Gminy w Olkuszu uzyskał Certyfikat „Przyjazny Urząd”, poczułem radość z faktu, iż ktoś docenił trud naszych urzędników w ich codziennej pracy.

Kronika policyjna 12 lipca

Wolbrom. Kradzieże rowerów
W ostatnim czasie policja odnotowała dwie kradzieże jednośladów. 5 lipca w Wolbromiu złodziej włamał się do piwnicy jednego z osiedlowych bloków i ukradł dwa rowery o wartości kilku tysięcy złotych.

Rewitalizację czas zacząć!

Prawie 8 mln złotych wynosi wartość umów na realizację trzech projektów realizowanych w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji Bukowna. Na zadania te miasto otrzymało blisko 5 mln złotych unijnych funduszy. Jakie inwestycje powstaną w Bukownie?