Zachowaj trzeźwość na drodze!

Policjanci wyjaśniają przyczynę i okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego, do którego doszło w sobotę tj. 17 sierpnia br. w Krzykawie. Ranny motorowerzysta trafił do szpitala w Olkuszu. Miał 2,6 promila alkoholu w organizmie.

Wypadek w Rodakach. Nie żyje motocyklista

Policjanci z komendy wyjaśniają okoliczności i przyczynę wypadku drogowego, do którego doszło w poniedziałek tj. 19.09.19r. na drodze wojewódzkiej 791 w miejscowości Rodaki. W wyniku wypadku śmierć poniósł 31-letni motocyklista.

Dzielnicowy z Wolbromia zatrzymał 32-letniego mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości

To dzięki znajomości rejonu i doskonałemu rozpoznaniu okolicy dzielnicowy z Komisariatu Policji w Wolbromiu zatrzymał poszukiwanego mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 32-letni mieszkaniec gminy Wolbrom poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Zawierciu celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Olkusz. Włamanie do sklepu sportowego

Policjanci z komendy w Olkuszu ustalają sprawcę kradzieży z włamaniem, do której doszło 15 sierpnia 2019 roku. Złodziej włamał się do jednego ze sklepów sportowych znajdujących się w Olkuszu i ukradł towar o wartości kilku tysięcy złotych.

Brawura na drodze nie popłaca

20-letni kierowca bmw stracił stracił prawo jazdy za szybka jazdę. Mężczyzna jechał w terenie zabudowanym w miejscowości Zabagnie z prędkością 130 km na godzinę. Zgodnie z przepisami na tym odcinku drogi można jechać najwyżej 50 km na godzinę.