Grozili młodej kobiecie i ukradli rower

Olkuscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o próbę rozboju, włamanie i kradzież roweru górskiego. Mundurowi odzyskali utracone mienie. Teraz dalszym losem 23 i 25-latka zajmie się prokuratura.

Kronika policyjna 19 czerwca

Olkusz. Złodziej portfela rozliczony przez olkuskich policjantów
Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który w niedzielę ukradł portfel z dokumentami i kartą bankomatową. Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie i przyznał się do ich popełnienia.

Kronika policyjna 13 czerwca

Powiat. Kradzieże i włamania
Pod koniec ubiegłego tygodnia na terenie powiatu olkuskiego doszło do kilku kradzieży. W Hutkach złodziej włamał się do pomieszczenia gospodarczego i ukradł sprzęt wędkarski. W Olkuszu na ulicy Skalskiej skradziono rower górski, który właściciel pozostawił przed blokiem. W niedzielę z samochodu skradziono portfel z pieniędzmi.

Kronika policyjna 6 czerwca

Olkusz. Zuchwała kradzież przy paczkomacie
Do zdarzenia doszło 31 maja br. około godziny 22:30 na ulicy Baczyńskiego w Olkuszu. 33-letni mężczyzna przyszedł z kolegą do paczkomatu, po odbiór zamówionych przesyłek. Kiedy wyciągał z paczkomatu przesyłki i układał na podłodze, nagle podbiegł do niego nieznany mężczyzna i ukradł jedną z nich.