Nowe witacze

Od nowego roku wjeżdżających do Gminy Klucze mieszkańców i turystów będą witać nowe tablice z herbem i nazwą gminy. Tzw. witacze są montowane w kilku miejscach na głównych drogach dojazdowych do gminy.

Złote Gody

51 par małżeńskich zostało zaproszonych przez Wójta Gminy Klucze Norberta Bienia na uroczystość jubileuszową Złotych i Diamentowych Godów. Podczas spotkania wręczono Jubilatom Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, upominki i listy gratulacyjne.

„Bliżej Niepodległości”

W dniu 26.11.2017 r. w Domu Kultury „Papiernik” w Kluczach odbyła się impreza kulturowo-edukacyjna pn. „Bliżej Niepodległości”, upamiętniająca 103 rocznicę Bitwy pod Krzywopłotami, upowszechniająca wiedzę, wartości kulturalne i historyczne o I wojnie światowej oraz działaniach niepodległościowych.

Bezpłatne zajęcia dla uczniów

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia dla uczniów, finansowane przez Fundację PZU. Realizatorem projektu "LOTNI - logika, obserwacja, turystyka, nauka, integracja" jest Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze.

Klucze - plan polowań

Koło Łowieckie „SOKÓŁ” z Krakowa informuje mieszkańców gminy Klucze o planach polowań w sezonie 2017/2018, w obwodzie nr 22. Koło zwracamy się z prośbą do mieszkańców gminy Klucze, by w dniach polowań nie wchodzili do lasu oraz nie przebywali w okolicach, w których będzie trwało polowanie.