Wizyta młodzieży wakacyjnego obozu w olkuskiej komendzie

Policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu odwiedziła młodzież z obozu wakacyjnego, przebywająca na naszym terenie . Podczas wizyty dzieci mogły porozmawiać z funkcjonariuszami oraz zobaczyć sprzęt jaki wykorzystują w codziennej służbie. Spotkanie było też świetną okazją do rozmów na temat bezpieczeństwa.

Dzień Dziecka "Na pirackim statku"

Dnia 31 maja w naszej szkole odbył się festyn integracyjny z okazji Dnia Dziecka pod hasłem "Na pirackim statku". Uczniowie całej szkoły chętnie bawili się przy muzyce disco polo wybranej przez naszego szkolnego DJ Bosmana, częstowali słodyczami i pysznymi kolorowymi galaretkami przygotowanymi przez klasy PDP.

Wycieczka - Krynica Zdrój

W dniach 28 - 30 maja 2019 roku 12 osobowa grupa udała się na wycieczkę do Krynicy Zdroju. Podczas trzydniowego pobytu, pod czujnym okiem przewodnika zwiedziliśmy: Kamianną (obejrzeliśmy skansen uli figuralnych, Muzeum Pszczelarstwa, Cerkiew, degustowaliśmy pyszny miód w pasiece „Barć”, odbyły się warsztaty – własnoręczny wyrób świec); Cerkiew w Powroźniku (wpisaną na listę światowego dziedzictwa UNESCO); Krynicę Zdrój (odwiedziliśmy Pijalnie Wód, Muzeum Zabawek, Park Zdrojowy).