Sukcesy w „7”

Dnia 18.04.2018 r. dwie dziewczynki z Przedszkola nr 7 w Olkuszu wzięły udział w Konkursie Piosenki Dziecięcej organizowanym pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz.

Mechanik w urokliwej Sewilli!

W jaki sposób Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu łączy relaksującą sjestę, edukację oraz zdobywanie doświadczenia na rynku międzynarodowym? Już po raz drugi grupa uczniów z towarzyszącą im Panią Dyrektor Aldoną Nowicką oraz Panią Dagmarą Chorzępą, wyruszyła do gorącej Hiszpanii w celu odbywania czterotygodniowego stażu zawodowego w ramach projektu ”Europejskie praktyki uczniów ZS Nr 1 – przez Hiszpanię do Europy – przystanek Sewilla”, realizowanego z funduszy Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+.

Sezon wycieczkowy w "Trójce" rozpoczęty z wysokiego C

Muzeum Narodowe Gmach Główny w Krakowie i otwarta tam niedawno wystawa "Teraz komiks!" została zwiedzona 6 kwietnia przez "Dzielne Zuchy". Następnie krakowski Teatr Groteska odwiedziły najpierw 10 kwietnia "Wesołe Koziołki" na przedstawieniu "Kto pocieszy pechowego nosorożca?", a 16 kwietnia – "Słoneczka" na spektaklu "Kukułcze jajo, czyli ptasie przygody misia".