Dzieciaki z Przedszkola nr 7 dbają o zęby

Dnia 8.01.2018 r. dwie grupy dzieci z Przedszkola nr 7 w Olkuszu „Żabki” i „Smerfy” udały się do Miejsko – Gminnego Centrum Stomatologii w Olkuszu. Przedszkolaki miały okazję poznać bliżej pracę stomatologa, obejrzeć gabinet i sprzęt dentystyczny.

Rodzice w Przedszkolu nr 7

Dnia 21.12 2017 r. w grupie VI „Żabki” z Przedszkola nr 7 w Olkuszu odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Pod hasłem „Zima wkoło, może być wesoło”, wspólnie bawiliśmy się ruchowo, muzycznie i plastycznie. Naszym głównym celem było wyzwolenie aktywności ruchowej.

Wigilia w Przedszkolu nr 7

Dnia 19.12.2017 r. w naszym przedszkolu odbyła się Wigilia. Dzieci 6-letnie, pod kierunkiem Pani katechetki Krystyny Pokwiczał, przygotowały krótki program artystyczny. Przedszkolaki śpiewały kolędy i pastorałki. Następnie dzieliliśmy się opłatkiem życząc sobie wszelkiej pomyślności i Wesołych Świąt.

Rodzice w Przedszkolu nr 7

W poniedziałek 18 grudnia w oddziale przedszkolnym najmłodszej grupy odbyło się zajęcie otwarte. Rodzice przyszli zobaczyć, jak bawią się i uczą ich pociechy. Tematem były oczywiście nadchodzące święta.

Zróbmy coś dobrego – dla Dzieciątka

20 grudnia to data, na którą już kilka miesięcy temu zaplanowane zostały w Przedszkolu nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego dwa bardzo ważne wydarzenia: jasełka w wykonaniu grupy zerówkowej oraz uroczysta wigilia. Tego dnia w świąteczną, wzruszającą i ciepłą atmosferę wprowadzały przyprowadzających dzieci rodziców panie Agatka, Dorotka i Danusia składając im życzenia i obdarowując opłatkiem na sianku.