Michał Pasternak - kandydat do Rady Miejskiej w Olkuszu

Materiał sfinansowany przez KWW Kukiz'15
Szanowni Państwo, jestem najmłodszym kandydatem ubiegającym się o mandat radnego w okręgu nr 1 (Śródmieście), jednak nie uważam tego za swoją wadę. Średnia wieku naszych obecnych radnych podchodzi już bowiem powoli pod wiek emerytalny, a na dodatek niektórzy z nich zasiadają w niej już... prawie 20 lat.

Rozsądek i determinacja w dążeniu do celu

Materiał wyborczy KWW Wspólnota Samorządowa Powiatu Olkuskiego
Szanowni Państwo, Mieszkańcy Miasta i Gminy Olkusz,
W wyborach samorządowych zarządzonych na dzień 21 października 2018 roku ubiegam się o mandat radnego Rady Powiatu Olkuskiego z okręgu obejmującego cały teren Miasta i Gminy Olkusz. W związku z tym, chciałbym Państwu przedstawić informacje o mnie, mojej działalności społecznej, moich celach i zamierzeniach.

PLAN na 5 lat - Wspólna przestrzeń i infrastruktura

Materiał wyborczy KWW Roman Piaśnik - Dobry Wybór
Infrastruktura
Co już zrobiliśmy?
Kilometry dróg i chodników oraz setki nowych miejsc parkingowych już teraz służą mieszkańcom naszej gminy. Są to inwestycje, które odnaleźć można na każdym osiedlu i w każdym sołectwie.

7 priorytetów dla Miasta i Gminy Olkusz

Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość
Razem chcemy, aby nasz samorząd był wreszcie dynamiczny, nowoczesny, sprawny i uczciwy. Aby nie odstawał od innych. Olkusz potrzebuje nowego otwarcia. Otwarcia na Mieszkańców i inwestorów.

Dobry gospodarz nie dzieli Mieszkańców!

Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość
Panie Romanie Piaśniku, Burmistrzu Olkusza!
Z przykrością muszę stwierdzić, że tydzień temu zagłębiając się w artykuł podpisany pana imieniem i nazwiskiem miałem wrażenie, że czytam publikację lidera zjednoczonej opozycji lub szefa KOD-u.