Zacięta inauguracja sezonu

Po bardzo zaciętym spotkaniu drużyna Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Olkusz prowadzona przez trenera Kamila Zawadę uległa minimalnie na wyjeździe MTS Żory 24:27. W meczu inaugurującym rozgrywki 1. Ligi w sezonie 2019/2020 najwięcej bramek dla "Srebrnych Lwic" rzuciły: Natalia Kolonko 9, Paula Masiuda 7 oraz Paulina Marszałek 6.

Olkusz Silver Games już w ten weekend!

24 i 25 sierpnia, w Parku Rekreacyjno- Krajobrazowym „Silver Park”, przy ul. Głowackiego, odbędzie się Festiwal Sportów Ekstremalnych Olkusz Silver Games. W sobotę podczas Eliminacji Mistrzostw Polski. będą rywalizowali najlepsi w Polsce zawodnicy jeżdżący na deskorolce. Impreza jest jednym z kilku przystanków eliminacyjnych przed finałem, który odbędzie się 14 i 15 września w Gdyni.

Jesienny kurs sędziowski

Piłkarscy sędziowie z Olkusza ponownie zapraszają do swojego Kolegium. Od 15 września rusza jesienny kurs dla kandydatów na arbitrów. Potrwa dwa miesiące, a uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne.

SPR przygotowuje się do sezonu

W środowe popołudnie 31 lipca na Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu swój pierwszy trening pod wodzą nowego trenera Kamila Zawady odbyła drużyna seniorek Stowarzyszenia Pliki Ręcznej Olkusz, rozpoczynając tym samym okres przygotowawczy do sezonu 2019/2020 1 Ligi piłki ręcznej kobiet. Na własnych obiektach "Srebrne Lwice" trenowały do 4 sierpnia, by już dzień później udać się do Pucka na dwutygodniowy obóz.

Jubileuszowy sezon zaczynają od rekrutacji

W tym roku Olkuski Klub Sportowy Słowik obchodzi jubileusz 10-lecia istnienia. Okrągłe urodziny jeszcze bardziej motywują klubową społeczność do pracy. Szczególny sezon „żółto-niebiescy” zaczynają od uzupełnienia swoich kadr w najmłodszych grupach wiekowych.