14 pucharów dla jurajskich karateków

W dniu  27 października 2018 r. w Centrum Edukacujno- Szkoleniowym w Wieliczce, odbył się  Otwarty Puchar Makroregionu Południowego OYAMA PFK w Kumite i Kata. Z  Jurajskiego Klubu Oyama Karate w Olkuszu i Wolbromiu wzięło udział 28 osób, przygotowanych przez Sensei Kazimierza Skalniaka 4 dan oraz Sensei Kingę Skalniak 1 dan.

Weź udział w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego

11 listopada Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu organizuje Otwarty Turniej Tenisa Stołowego – 4. Memoriał Henryka Swędzioła w Hali Sportowo-Widowiskowej. Współorganizatorami turnieju są: Powiatowe Zrzeszenie LZS, ULKTS Jaroszowiec, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Firma Modest z Łodzi.

Piłkarska jesień 2018 (12)

KS Olkusz wygrał w Trzebini i dzięki zdobytym punktom podopieczni Romana Madeja są obecnie ponad strefą spadkową. W klasie okręgowej na zakończenie rundy jesiennej wygrała Przemsza i Spójnia, natomiast w Klasie A równym krokiem po awans i jednoczesny powrót do KO zmierza MGHKS Bolesław Bukowno.

SPR. Pucharowy tytuł w Małopolsce

Tydzień przerwy od ligowych rozgrywek piłkarki ręczne olkuskiego SPR-u wykorzystały na mecz finałowy o Wojewódzki Puchar Polski. Podopieczne trenera Marcina Księżyka nie zawiodły pokładanych w nich oczekiwań. Srebrne Lwice sięgnęły po to trofeum pokonując na wyjeździe Cracovię.

Piłkarska jesień 2018 (11)

KS Olkusz przegrał nieznacznie na boisku Clepardii i wciąż nie może być pewny bezpiecznego miejsca w IV-ligowej tabeli. W okręgówce Przebój po bramce w doliczonym czasie gry pokonał Spójnię, natomiast w Klasie A Bolesław Bukowno rozgromił u siebie Unię Jaroszowiec, co przy porażce Ospelu Wierbka ze Strażakiem Przybysławice sprawiło, że podopieczni Artura Szczypciaka mają już pięć punktów przewagi nad grupą pościgową.