Niepodległość świętowana przy stołach

Zgodnie z tradycją w dniu Święta Niepodległości w Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego, który od pięciu lat ma swojego imiennego patrona. Jest nim Henryk Swędzioł, legenda tej dyscypliny, który za życia wraz z małżonką zapisywali piękne karty w historii stołowej odmiany tenisa.

Emocje do ostatnich sekund

Po emocjonującym spotkaniu szczypiornistki Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Olkusz pokonały przed własna publicznością JTC AZS Poznań 45:41.Najwięcej bramek dla naszej drużyny rzuciła Paula Masiuda 11.

Bartłomiej Wdowik ponownie w kadrze Polski U-20

19-letni Bartłomiej Wdowik z Olkusza z kolejnym powołaniem do piłkarskiej reprezentacji Polski U-20. Zawodnik I-ligowej Odry Opole, który pierwsze kroki w futbolu stawiał w Olkuszu otrzymał powołanie od selekcjonera Jacka Magiery na dwa najbliższe spotkania, w których „Biało-Czerwoni” zagrają ze swoimi rówieśnikami ze Szwajcarii i Norwegii.

Derby Małopolski dla SPR Olkusz


Srebrne Lwice prowadzone przez trenera Kamila Zawadę pokonały 32:26 Cracovię 1906 Kraków na wyjeździe w spotkaniu 6. kolejki Pierwszej Ligi. Wygrana tym bardziej prestiżowa iż starcie to określane było mianem "Derbów" Małopolski. Najwięcej bramek dla SPR-u w meczu z "Pasiaczkami" rzuciła Patrycja Jałowicka 6.

Tenisowi weterani przy stołach

Olkusz był gospodarzem I Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Weteranów w sezonie 2019/2020. Do zmagań przy stołach tenisowych w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w różnych kategoriach wiekowych przystąpiło 62 zawodników.