Premierowy festiwal piłkarski [ZDJĘCIA]

W sobotę na obiekcie Spójni Osiek odbył się pierwszy w historii Festiwal Piłkarski pn. „Seniorzy dla Dzieci”. Głównym celem imprezy była zbiórka pieniędzy na sprzęt sportowy w postaci bramek, które ułatwią prowadzenie zmagań najmłodszych zawodników w Podokręgu Olkusz.

Olkuszanka w biało-czerwonych barwach!

Zawodniczka Olkuskiego Klubu Sportowego Słowik – Kinga Seweryn, napisała nową historię lokalnej piłki nożnej. Rodowita olkuszanka urodzona w 2005 roku zadebiutowała w oficjalnym meczu Reprezentacji Polski do lat 15.

X Wojewódzkie Zawody Dzieci i Młodzieży w Wieloboju Łączności

W Bukownie odbyły się X Wojewódzkie Zawody Dzieci i Młodzieży w Wieloboju Łączności. Wzięło w nich udział 81 uczestników, którzy zmagali się w następujących konkurencjach: strzelanie, rzut granatem, określenie azymutu, odszukanie jednego nadajnika, wymiana foniczna w sieci.

Tenis stołowy w Olkuszu wraca na należne mu miejsce

Dobiega końca sezon ligowy 2018/2019 w tenisie stołowym. Od września ubiegłego roku w Olkuszu grupa zapaleńców robi wszystko, aby w możliwie jak najkrótszym czasie wrócić do sportowych tradycji w tej dyscyplinie. I trzeba przyznać, że ludzie związani ze stołową odmianą tenisa swoją pracę wykonują bez zarzutu, a wieść o nowej, prężnej sekcji LKS-u Kłos Olkusz niesie się coraz głośniej i dalej.