Pewna wygrana z Sanem Jarosław

Drużyna Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Olkusz pokonała przed własną publicznością 37:22 TS MKS San Jarosław w spotkaniu 12. kolejki Pierwszej Ligi grupy B. Najwięcej bramek dla Srebrnych Lwic rzuciła Natalia Kolonko 8. Warty podkreślenia jest bardzo dobry występ niespełna 17-to letnich wychowanek SPR-u Oliwi Sołościuk oraz Weroniki Gęgotek które rzuciły po 6 bramek.

Sędziowie zapraszają na kurs

Jeśli nie jest Ci obce lokalne środowisko piłkarskie i czujesz się na siłach, aby zacząć rozstrzygać sporne sytuacje na boisku, to z pewnością jest to propozycja dla Ciebie! Już w lutym w siedzibie Podokręgu Piłki Nożnej w Olkuszu startuje kolejna edycja kursu sędziowskiego.

Koniec pucharowej przygody

W spotkaniu 1/16 PGNiG Pucharu Polski drużyna Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Olkusz prowadzona przez trenera Marcina Księżyka uległa przed własną publicznością 21:34 występującej na co dzień w Superlidze Koronie Handball Kielce. Najwięcej bramek dla SPR-u Olkusz zdobyły Paula Masiuda 8 oraz Natalia Kolonko 5.

Udana Jurajska Olimpiada Karate

Jurajski Klub OYAMA Karate świętuje w tym roku 20-lecie swojego istnienia. Z tej okazji doroczna, grudniowa, ósma już edycja Jurajskiej Olimpiady OYAMA Karate Dzieci i Młodzieży w Zadrożu miała specjalną oprawę. Oprócz rywalizacji zawodników, nie zabrakło czasu na podziękowania i gratulacje dla trenerów oraz działaczy klubowych.

Srebrne Lwice gromią w Krapkowicach

W wyjazdowym spotkaniu 11. kolejki Pierwszej Ligi drużyna Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Olkusz prowadzona przez trenera Marcina Księżyka rozgromiła KS Otmęt Krapkowice 42:24. Najwięcej bramek dla Srebrnych Lwic rzuciły Klaudia Zub oraz Laura Nawara po 8. Po zwycięstwie w Krapkowicach SPR Olkusz awansował na 3. miejsce w ligowej tabeli.