Piłkarska wiosna 2018 (podsumowanie)

Sobotnie starcie w Laskach, gdzie gospodarze 9:0 rozbili Sokoła Gołaczewy i zapewnili sobie awans do A-klasy, oficjalnie zakończyło piłkarskie zmagania w sezonie 2017/2018. Co działo się na zielonych boiskach w ostatnich miesiącach? Pozostając w mundialowym klimacie zapraszamy na wiosenne podsumowanie futbolowych wydarzeń na lokalnym podwórku.

Minimundial w Trzyciążu

Autentyczna pasja, szczera radość z gry fair play – kibicować takim piłkarzom to czysta przyjemność! Chłopcy trenujący piłkę nożną w ULKS Dłubnia Trzyciąż-Jangrot wzięli udział w gminnym etapie Minimundialu Małopolskiego, zorganizowanego przez samorząd Województwa Małopolskiego i Małopolski Związek Piłki Nożnej, przy organizacyjnej współpracy władz gminnych.

To był sezon pełen wyzwań

W świetnym stylu piłkarskie zmagania w sezonie 2017/2018 zakończyli podopieczni trenerów olkuskiego Słowika. Trampkarze wysokim zwycięstwem nad Piastem Skawina zapewnili sobie utrzymanie w krakowskiej EkstraLidze, natomiast zespół U-10 stanął na podium podczas mocno obsadzonego turnieju w śląskim Knurowie.

Piłkarska wiosna 2018 (14)

To już ostatnie tej wiosny podsumowanie piłkarskich wydarzeń minionego weekendu. Po zakończeniu rozgrywek na wyższych szczeblach, sezon zamknęli również zawodnicy występujący w Klasie A i B. Do rozegrania pozostał jeszcze tylko dwumecz barażowy pomiędzy Laskowianką Laski i Sokołem Gołaczewy, który zadecyduje a awansie do A-klasy.

IX Wojewódzkie Zawody Dzieci i Młodzieży w Wieloboju Łączności

W Bukownie odbyły się IX Wojewódzkie Zawody Dzieci i Młodzieży w Wieloboju Łączności. Wzięło w nich udział 72 uczestników, którzy zmagali się w następujących konkurencjach: strzelanie, rzut granatem, określenie azymutu, odszukanie jednego nadajnika, wymiana foniczna w sieci. Zwycięzcy otrzymali dyplomy, medale i puchary.