Piłkarska jesień 2018 (5)

 

Przełamanie KS-u Olkusz oraz zachowanie statusu quo na szczycie Klasy A pomiędzy Ospelem Wierbka i Bolesławem Bukowno – to najważniejsze informacje minionego weekendu z piłkarskich boisk powiatu olkuskiego. Komplet wyników oraz podsumowanie kolejnego odcinka sportowych zmagań jak zwykle znajdziecie w rozwinięciu.

Piłkarska jesień 2018 (4)

Na nami kolejny piłkarski weekend, w którym zagrały zespoły należące do olkuskiego podokręgu. Czwartą z rzędu porażkę ponieśli IV-ligowcy z Olkusza, natomiast w okręgówce blisko podium są już Przemsza oraz Spójnia. W Klasie A trwa dominacja Ospelu. Zapraszamy na cotygodniowe podsumowanie najważniejszych wydarzeń z zielonych boisk.

Ogarnięci niemocą

Nie wiedzie się piłkarzom KS-u Olkusz w rozgrywkach IV ligi. Podopieczni Romana Madeja w sobotę przegrali po raz piąty tej jesieni, tym razem z oświęcimską Unią. Goście na Czarnej Górze zdobyli aż cztery bramki. Miejscowi odpowiedzieli tylko dwukrotnie za sprawą Szymańskiego.

Piłkarska jesień 2018 (3)

Prądnik Sułoszowa wygrywając 2:0 z beniaminkiem z Balic odniósł historyczne zwycięstwo w krakowskiej okręgówce. Na tym samym poziomie w Miechowie z Pogonią przegrał dotychczasowy lider z Proszowic. W Klasie A liderem tabeli nadal jest Ospel Wierbka.

Postraszyli wicelidera

Piłkarze KS-u Olkusz w Myślenicach szybko stracili dwie bramki, ale do samego końca walczyli choćby o punkt. Niestety, na doprowadzenie do remisu zabrakło zarówno czasu, jak i pomysłu. Tym sposobem podopieczni Romana Madeja po raz czwarty w tym sezonie zeszli z boiska z pustymi rękami.