Silvers. Pokaz siły „Panter”

Najważniejsze rozstrzygnięcia w kwestii awansu olkuskich futbolistów do PLFA I zapadły przed dwoma tygodniami, kiedy Silvers pokonali u siebie Owls Bielawa. Stąd mecz półfinałowy w fazie play-off z Panthers II Wrocław nie miał żadnego znaczenia dla końcowego układu sił na drugim froncie. Nie mniej wysoka porażka z „Panterami” powinna być dla olkuszan lekcją pokory, bowiem w przyszłym w roku o ligowe punkty będzie znacznie trudniej.

Silvers w PLFA I ! [ZDJĘCIA]

Po pięciu latach usilnych starań w końcu się udało! Silvers Olkusz w ćwierćfinale fazy play-off o wejście do PLFA I pokonali na Czarnej Górze Owls Bielawa i zapewnili sobie udział w kolejnej rundzie baraży oraz jednoczesny awans na bezpośrednie zaplecze Topligi!

Silvers. Historyczny awans trenerskim okiem

Gracze Silvers Olkusz po niedzielnym zwycięstwie nad Owls Bielawa zapewnili sobie historyczny awans, uzyskując prawo gry w PLFA I będącej bezpośrednim zapleczem krajowej Topligi. Ten sukces ma wielu ojców, jednak za wyniki zespołu odpowiada głównie trener. „Srebrni” na wsparcie swojego szkoleniowca Marcina Michalczewskiego mogą liczyć bezpośrednio z boiska. To właśnie on był autorem decydującego o wygranej przyłożenia i to on na każdym kroku podkreśla wartość swojego zespołu.

Silvers. Perfekcyjna runda zasadnicza!

Perfekcyjną pierwszą część sezonu mają za sobą olkuscy futboliści amerykańscy. Silvers sobotnią wygraną nad Thunders Rybnik zapewnili sobie nie tylko mistrzostwo grupy południowej, ale także organizację ćwierćfinałowego starcia o I ligę na własnym terenie. Pierwszym rywalem zespołu Marcina Michalczewskiego w grze o upragniony awans będzie Owls Bielawa.

Silvers. Zagrają o mistrzostwo grupy

Po niedzielnym meczu w Łaziskach Górnych wiele wskazuje na to, że Silvers Olkusz po raz pierwszy w swojej historii rundę zasadniczą w PLFA II zakończą z kompletem zwycięstw. Warunek jest jeden – w najbliższą sobotę muszą pokonać na Czarnej Górze Thunders Rybnik, a więc ekipę, która do tej pory również zgromadziła komplet punktów.