Niebawem rusza kurs sędziowski

Na początek lutego zaplanowano w Podokręgu  Olkusz rozpoczęcie kursu na sędziego piłki nożnej. Wszyscy chętni w wieku 16-44 lata, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z gwizdkiem na zielonych boiskach mają na to niepowtarzalną szansę.

Pozostała najlepsza ósemka

Ostatni weekend w hali olkuskiego MOSiR-u upłynął pod znakiem piłkarskich emocji. Wszystko za sprawą Otwartego Turnieju Halowej Piłki Nożnej, w którym wzięłty udział 32 zespoły. Zmagania eliminacyjne wyłoniły ośmiu finalistów. W niedzielę, 21 stycznia zwycięzcy grup powalczą o tegoroczny czempionat.

13-latka spełnia piłkarskie marzenia!

4 stycznia z siedziby Polskiego Związku Piłki Nożnej w Warszawie zostały wysłane powołania do kadry narodowej na Zimową Akademię Młodych Orłów Dziewcząt z roczników 2004/05/06. Wśród 80. nazwisk znalazła się niespełna 13-letnia Kinga Seweryn, uczennica Szkoły Podstawowej Nr 5 w Olkuszu, a także zawodniczka OKS-u Słowik Olkusz.

Nowy mistrz wśród piłkarskich magików! [ZDJĘCIA]

Daniel Mikołajek został nowym Mistrzem Polski Freestyle Football. 26-latek ze Strzelina okazał się najlepszy podczas krajowego czempionatu w Olkuszu. Tuż za podium uplasował się pochodzący z Zarzecza Szymon Skalski, któremu nie udało się obronić tytułu najlepszego freestylera sprzed roku. Przegrał nie tylko z rywalami, ale także z kontuzją, która mocno utrudniła mu przygotowania do zawodów.

Pokaz piłkarskiej magii już jutro!

Już jutro w hali olkuskiego MOSiR-u przy ul. Wiejskiej po raz drugi z rzędu odbędą się finały Mistrzostw Polski Freestyle Football. Tytułu krajowego czempiona bronić będzie pochodzący z Zarzecza Szymon Skalski. Obok niego do rywalizacji o medale staną inni piłkarscy magicy.