Piłkarska jesień 2018 (12)

KS Olkusz wygrał w Trzebini i dzięki zdobytym punktom podopieczni Romana Madeja są obecnie ponad strefą spadkową. W klasie okręgowej na zakończenie rundy jesiennej wygrała Przemsza i Spójnia, natomiast w Klasie A równym krokiem po awans i jednoczesny powrót do KO zmierza MGHKS Bolesław Bukowno.

Piłkarska jesień 2018 (11)

KS Olkusz przegrał nieznacznie na boisku Clepardii i wciąż nie może być pewny bezpiecznego miejsca w IV-ligowej tabeli. W okręgówce Przebój po bramce w doliczonym czasie gry pokonał Spójnię, natomiast w Klasie A Bolesław Bukowno rozgromił u siebie Unię Jaroszowiec, co przy porażce Ospelu Wierbka ze Strażakiem Przybysławice sprawiło, że podopieczni Artura Szczypciaka mają już pięć punktów przewagi nad grupą pościgową.

Piłkarska jesień 2018 (10)

KS Olkusz w meczu za „sześć punktów” pokonał Beskid Andrychów. Podopieczni Romana Madeja odrobili straty z początku spotkania i dzięki temu ich notowania w tabeli nieco wzrosły. Z drużyn Klasy Okręgowej wygrał jedynie Przebój Wolbrom, a w Klasie A pewny wyjazdowy triumf odniósł lider z Bukowna. Zapraszamy na cotygodniowe podsumowanie wydarzeń z piłkarskich boisk.

Piłkarska jesień 2018 (9)

Piękna jesienna aura sprzyja piłkarskim rozgrywkom. Jak zwykle weekend upłynął pod znakiem futbolowych emocji. Sensacyjny punkt w Giebułtowie zdobyli zawodnicy KS-u Olkusz, a na czele Klasy A ponownie znajduje się MGHKS Bolesław Bukowno.

Piłkarska jesień 2018 (8)

Punkt zdobyty przez olkuskich piłkarzy w starciu z Orłem Ryczów niewiele im pomógł w poprawie swojej sytuacji w ligowej tabeli. Podopieczni Romana Madeja wyprzedzają jedynie Beskid Andrychów. W Klasie Okręgowej z grona zespołów grających pod szyldem PPN Olkusz wygrały te, które do tej pory z rzadka punktowały, a więc Piliczanka i Prądnik. W Klasie A zmiana lidera. Po pierwszej w tym sezonie porażce z Ospelem Wierbka prowadzenie na rzecz Strażaka Przybysławice stracił MGHKS Bolesław Bukowno.