Sędziowie zapraszają na kurs

Jeśli nie jest Ci obce lokalne środowisko piłkarskie i czujesz się na siłach, aby zacząć rozstrzygać sporne sytuacje na boisku, to z pewnością jest to propozycja dla Ciebie! Już w lutym w siedzibie Podokręgu Piłki Nożnej w Olkuszu startuje kolejna edycja kursu sędziowskiego.

Piłkarska jesień 2018 (14)

Zakończyła się runda jesienna dla drużyn z Podokręgu Olkusz. Ostatnim przystankiem tegorocznych zmagań o punkty była 15. kolejka w Klasie A. Zabrakło w niej wielkich niespodzianek, może poza wynikiem w Jaroszowcu, gdzie miejscowa Unia 3:0 pokonała Ospel Wierbkę. Solidarnie po trzy oczka sięgnęła prowadząca w tabeli czwórka z Bukowna, Przybysławic, Bydlina i Wielmoży.

Piłkarska jesień 2018 (13)

Dobiegła końca jesienna rywalizacja w IV lidze. W ostatniej kolejce piłkarze KS-u Olkusz przed własną publicznością pewnie 3:0 pokonali Orła Piaski Wielkie i dzięki temu zimę spędzą na bezpiecznym 11. miejscu w tabeli. Ostatnia prosta także w Klasie A, gdzie swoje po raz kolejny zrobiła prowadząca dwójka z Bukowna i Przybysławic.

Piłkarska jesień 2018 (12)

KS Olkusz wygrał w Trzebini i dzięki zdobytym punktom podopieczni Romana Madeja są obecnie ponad strefą spadkową. W klasie okręgowej na zakończenie rundy jesiennej wygrała Przemsza i Spójnia, natomiast w Klasie A równym krokiem po awans i jednoczesny powrót do KO zmierza MGHKS Bolesław Bukowno.