Premierowy festiwal piłkarski [ZDJĘCIA]

W sobotę na obiekcie Spójni Osiek odbył się pierwszy w historii Festiwal Piłkarski pn. „Seniorzy dla Dzieci”. Głównym celem imprezy była zbiórka pieniędzy na sprzęt sportowy w postaci bramek, które ułatwią prowadzenie zmagań najmłodszych zawodników w Podokręgu Olkusz.

Olkuszanka w biało-czerwonych barwach!

Zawodniczka Olkuskiego Klubu Sportowego Słowik – Kinga Seweryn, napisała nową historię lokalnej piłki nożnej. Rodowita olkuszanka urodzona w 2005 roku zadebiutowała w oficjalnym meczu Reprezentacji Polski do lat 15.

Memoriał ku pamięci Przyjaciela

„Można odejść na zawsze i stale być blisko” - pod takim hasłem w niedzielne popołudnie w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu odbył się trzeci w historii Memoriał im. Jarosława Śmigielskiego – byłego policjanta i sędziego piłkarskiego. Byłego, bowiem patron turnieju zmarł w 2015 roku w wieku 42 lat.

Sędziowie zapraszają na kurs

Jeśli nie jest Ci obce lokalne środowisko piłkarskie i czujesz się na siłach, aby zacząć rozstrzygać sporne sytuacje na boisku, to z pewnością jest to propozycja dla Ciebie! Już w lutym w siedzibie Podokręgu Piłki Nożnej w Olkuszu startuje kolejna edycja kursu sędziowskiego.