SPR OLKUSZ WSPIERAJĄ: Miasto i Gmina Olkusz, Przedsiębiorstwo Arkop Sp. z o.o., ZGH Bolesław Sp. z o.o., Ministerstwo Sportu i Turystyki, Recycling Sp.z o.o., BOLTECH Sp z o.o., Creaton Polska, Rapid Sp. z o.o., Pro-Bet S.J., PROFEREM, Bank Zachodni WBK, Piekarnia EMK Ewa&Marek Kiełtyka, Szkoła Nauki Jazdy MARZANNA, Sklep meblowy MAX-MEBLE. Partnerzy: Kancelaria Prawna Puwalscy&Partners, PabloSport, Drukarnia Grafpress, KARO Sp.z o.o., OSMA Sp.z o.o, Siłownia "Dragon". Współpraca medialna: Przegląd Olkuski, olkuszanin.pl

SPR. Krótka pucharowa przygoda

Ostatnim sportowym akcentem w 2017 roku dla SPR-u Olkusz była pucharowa konfrontacja Srebrnych Lwic z dobrze sobie znanym Ruchem Chorzów. „Niebieskie”, grające na co dzień w PGNiG Superlidze, pokonały zespół Marcina Księżyka i awansowały do kolejnej rundy PP. Mimo porażki gospodynie zaprezentowały się z dobrej strony.

SPR. Lwice ponownie liderem!

Piłkarki ręczne olkuskiego SPR-u sprawiły sobie i swoim kibicom spóźniony prezent mikołajkowy. W meczu na szczycie kobiecej I ligi pokonały we własnej hali AZS AWF Warszawa i wróciły na szczyt tabeli kosztem „Akademiczek”.