SPR OLKUSZ WSPIERAJĄ: Miasto i Gmina Olkusz, Przedsiębiorstwo Arkop Sp. z o.o., ZGH Bolesław Sp. z o.o., Ministerstwo Sportu i Turystyki, Recycling Sp.z o.o., BOLTECH Sp z o.o., Creaton Polska, Rapid Sp. z o.o., Pro-Bet S.J., PROFEREM, Bank Zachodni WBK, Piekarnia EMK Ewa&Marek Kiełtyka, Szkoła Nauki Jazdy MARZANNA, Sklep meblowy MAX-MEBLE. Partnerzy: Kancelaria Prawna Puwalscy&Partners, PabloSport, Drukarnia Grafpress, KARO Sp.z o.o., OSMA Sp.z o.o, Siłownia "Dragon". Współpraca medialna: Przegląd Olkuski, olkuszanin.pl

SPR. Pucharowy tytuł w Małopolsce

Tydzień przerwy od ligowych rozgrywek piłkarki ręczne olkuskiego SPR-u wykorzystały na mecz finałowy o Wojewódzki Puchar Polski. Podopieczne trenera Marcina Księżyka nie zawiodły pokładanych w nich oczekiwań. Srebrne Lwice sięgnęły po to trofeum pokonując na wyjeździe Cracovię.

SPR. Porażka w stolicy

Dwa zwycięstwa i dwie porażki – to bilans SPR-u Olkusz po czterech kolejkach w ramach rozgrywek I ligi kobiecego szczypiorniaka. Podopieczne Marcina Księżyka w sobotę przegrały w stolicy z Varsovią Warszawa.

SPR. Derby dla Lwic!

Aż 72 bramki padły w „Derbach Małopolski” w kobiecym szczypiorniaku. SPR Olkusz pokonał we własnej hali Olimpię Beskid Nowy Sącz, a dzięki zdobytym punktom wskoczył na 5. miejsce w tabeli kobiecej I ligi.

SPR. Młodzież z punktami na inaugurację

Po dwóch meczach z zespołami z Jarosławia – SAN-em oraz JKS-em, po których piłkarski ręczne olkuskiego SPR-u mają na swoim koncie jedno zwycięstwo i jedną porażkę, Srebrne Lwice miały pojechać do stolicy na pojedynek z Wesołą Warszawa. Spotkanie zostało jednak przełożone na późniejszy termin.