SPR OLKUSZ WSPIERAJĄ: Miasto i Gmina Olkusz, Przedsiębiorstwo Arkop Sp. z o.o., ZGH Bolesław Sp. z o.o., Ministerstwo Sportu i Turystyki, Recycling Sp.z o.o., BOLTECH Sp z o.o., Creaton Polska, Rapid Sp. z o.o., Pro-Bet S.J., PROFEREM, Bank Zachodni WBK, Piekarnia EMK Ewa&Marek Kiełtyka, Szkoła Nauki Jazdy MARZANNA, Sklep meblowy MAX-MEBLE. Partnerzy: Kancelaria Prawna Puwalscy&Partners, PabloSport, Drukarnia Grafpress, KARO Sp.z o.o., OSMA Sp.z o.o, Siłownia "Dragon". Współpraca medialna: Przegląd Olkuski, olkuszanin.pl

SPR Olkusz poznał rywali

Piłkarki ręczne olkuskiego SPR-u, które kolejny sezon ponownie spędzą na parkietach I ligi, poznały swoje rywalki w grze o mistrzostwo gr. B. Początek zmagań w sezonie 2018/2019 zaplanowano na trzeci weekend września.

Dziesiąty raz na boisku uczcili pamięć o swoim mentorze

Sportową wizytówką Olkusza w grach zespołowych na krajowym poziomie bez wątpienia jest Stowarzyszenie Piłki Ręcznej. Wysoki poziom olkuskiego szczypiorniaka to zasługa nie tylko trenerów i zawodniczek, ale także osób, które wspierały sportowy rozwój handballu w Srebrnym Mieście. Taką postacią za życia był Julian Kazibut – bezinteresowny darczyńca.

Czy Olkusz stać na Superligę?

Drugi rok z rzędu SPR Olkusz wygrał rozgrywki kobiecej I ligi, ale i tym razem podopiecznym Marcina Księżyka nie będzie dane zagrać w PGNiG Superlidze. Powód ten sam co ostatnio – względy finansowe. Srebrne Lwice zrezygnowały już nawet z udziału w barażach o awans.

SPR Olkusz mistrzem I ligi!

Piłkarki ręczne olkuskiego SPR-u zostały mistrzyniami I ligi gr. B. Pieczęć na sezonowym zwycięstwie podopieczne trenera Marcina Księżyka postawiły w stolicy, pewnie pokonując miejscowy AZS AWF. Z końcem maja Srebrne Lwice wezmą udział w turnieju barażowym, którego stawką będzie awans do PGNiG Superligi.