Zbliża się jubileuszowy „Mecz Pokoleń”

Od dziesięciu lat Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu zaprasza na siatkarski „Mecz Pokoleń”. Co roku do „Mechanika” zjeżdżają nie tylko nauczyciele i przyjaciele szkoły, ale przede wszystkim jej absolwenci. To właśnie z myślą o nich przed laty powstał ten turniej, który doczekał się okrągłego jubileuszu.

Siatkarska niedziela [ZDJĘCIA]

Zespół Silver Town został zwycięzcą tegorocznej edycji Otwartego Turnieju Siatkówki o Puchar Srebrnego Miasta, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu. W meczu finałowym triumfatorzy zmagań bez straty seta pokonali ekipę BG PKS Janusz.

Sezon 2016/2017 Jurajskiej Ligi Piłki Siatkowej zakończony

Rozgrywki Jurajskiej Ligi Piłki Siatkowej podzielone są na dwa etapy – rundę zasadniczą oraz Turnieje Finałowe. Do FINAL FOUR awansują po cztery najlepsze drużyny w kategorii dziewcząt oraz chłopców. Organizatorem turnieju finałowego jest drużyna, która wygra rundę zasadniczą.

Siatkarze z Klucz na I miejscu!

Turniej zdominowali kluczewscy siatkarze reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy. W finale Jurajskiej Ligi Siatkówki, który odbył się na sali gimnastycznej Gimnazjum w Kluczach, uczestniczyły drużyny ze Szczekocin, Poręby, Olkusza i Klucz.

Siatkarskie zmagania o Puchar Srebrnego Miasta [ZDJĘCIA]


Zespół Volley Dąbrowa Górnicza został zwycięzcą tegorocznego Otwartego Turniej Siatkówki o Puchar Srebrnego Miasta. Triumfatorzy zmagań wygrali wszystkie pięć spotkań, w wielkim finale całodziennej imprezy pokonując bez straty seta AZS UP Kraków.