Udana Jurajska Olimpiada Karate

Jurajski Klub OYAMA Karate świętuje w tym roku 20-lecie swojego istnienia. Z tej okazji doroczna, grudniowa, ósma już edycja Jurajskiej Olimpiady OYAMA Karate Dzieci i Młodzieży w Zadrożu miała specjalną oprawę. Oprócz rywalizacji zawodników, nie zabrakło czasu na podziękowania i gratulacje dla trenerów oraz działaczy klubowych.

Puchar Europy OYAMA IKF

Jurajscy Karatecy zdobyli 2 medale na Otwartym Pucharze Europy OYAMA IKF w Semi-knockdown, 1 medal na Otwartym Pucharze Polski OYAMA PFK w konkurencji Lekki Kontakt.

14 pucharów dla jurajskich karateków

W dniu  27 października 2018 r. w Centrum Edukacujno- Szkoleniowym w Wieliczce, odbył się  Otwarty Puchar Makroregionu Południowego OYAMA PFK w Kumite i Kata. Z  Jurajskiego Klubu Oyama Karate w Olkuszu i Wolbromiu wzięło udział 28 osób, przygotowanych przez Sensei Kazimierza Skalniaka 4 dan oraz Sensei Kingę Skalniak 1 dan.

Karatecy w Darłówku

Od 30 czerwca 2018 r. do 11 lipca 2018 r. liczna grupa dzieci i młodzieży z Jurajskiego Klubu OYAMA Karate z Olkusza i Wolbromia, Gminy Klucze, Bolesław, Bukowno, Trzyciąż i Powiatu Krakowskiego aktywnie wypoczywała w Darłówku.

5 medali dla jurajskich karateków

W dniach 19-20 maja 2018 r. w Hali Sportowej Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze, odbyły się XXIII Mistrzostwa Polski OYAMA Polskiej Federacji Karate w konkurencjach Kumite,w których wzięło udział blisko 300 zawodniczek i zawodników z 34 klubów Oyama Karate i Kyokushinkai Tezuka Group Organizatorem był Jeleniogórski Klub OYAMA na czele z Shihan Rafałem Majdą 5 dan.