Niepodległościowe zmagania przy stołach tenisowych

Podsumowanie imprez związanych z dniem 11 listopada kończymy na Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego, który co roku odbywa się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu. Zmagania przy stołach od czterech lat firmowane są również nazwiskiem Henryka Swędzioła.

Weź udział w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego

11 listopada Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu organizuje Otwarty Turniej Tenisa Stołowego – 4. Memoriał Henryka Swędzioła w Hali Sportowo-Widowiskowej. Współorganizatorami turnieju są: Powiatowe Zrzeszenie LZS, ULKTS Jaroszowiec, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Firma Modest z Łodzi.

Służba liturgiczna przy stołach tenisowych

100 ministrantów oraz 12 księży wzięło udział w XXI Turnieju Tenisa Stołowego Służby Liturgicznej Ołtarza, jaki w minioną sobotę odbył się w hali olkuskiego MOSiR-u. Uczestnicy rywalizowali o Puchar Biskupa Sosnowieckiego oraz trofeum Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz.

Jubileuszowy Turniej Służby Liturgicznej

Miniony weekend upłynął w hali MOSiR-u pod znakiem tenisa stołowego. W piątek odbył się bowiem 2. Memoriał im. Henryka Swędzioła, a w sobotę do jubileuszowej rywalizacji o Puchary Biskupa Sosnowieckiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz przystąpili reprezentanci służby liturgicznej ołtarza.

Memoriał ku pamięci tenisowego mistrza

Dzień Niepodległości można uczcić na wiele sposobów. Jedni wybierają udział w marszach, inni w patriotycznych koncertach, a jeszcze inny stawiają na aktywność fizyczną. 11 listopada w hali olkuskiego MOSiR-u, już po raz kolejny spotkali się miłośnicy tenisa stołowego.