Tenis stołowy w Olkuszu wraca na należne mu miejsce

Dobiega końca sezon ligowy 2018/2019 w tenisie stołowym. Od września ubiegłego roku w Olkuszu grupa zapaleńców robi wszystko, aby w możliwie jak najkrótszym czasie wrócić do sportowych tradycji w tej dyscyplinie. I trzeba przyznać, że ludzie związani ze stołową odmianą tenisa swoją pracę wykonują bez zarzutu, a wieść o nowej, prężnej sekcji LKS-u Kłos Olkusz niesie się coraz głośniej i dalej.

Powrót do tenisowych tradycji

Tenis w stołowym wydaniu powrócił do Olkusza po kilkunastu latach przerwy. Odbudować tradycje w tej dyscyplinie pasjonaci rakietek chcą pod szyldem Ludowego Klubu Sportowego „Kłos”. Drużyna po reaktywacji występuje w małopolskiej V lidze oraz szuka godnych następców wśród zdolnej młodzieży.

Niepodległościowe zmagania przy stołach tenisowych

Podsumowanie imprez związanych z dniem 11 listopada kończymy na Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego, który co roku odbywa się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu. Zmagania przy stołach od czterech lat firmowane są również nazwiskiem Henryka Swędzioła.

Weź udział w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego

11 listopada Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu organizuje Otwarty Turniej Tenisa Stołowego – 4. Memoriał Henryka Swędzioła w Hali Sportowo-Widowiskowej. Współorganizatorami turnieju są: Powiatowe Zrzeszenie LZS, ULKTS Jaroszowiec, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Firma Modest z Łodzi.