Halowe Mistrzostwa Olkusza w Tenisie 2019

W ubiegły weekend rozegrane zostały Halowe Mistrzostwa Olkusza w tenisie. Rozgrywki przebiegły w grupie dziesięciu zawodników. Olkuska hala posiada tylko jeden kort, dlatego jest to maksymalna ilość graczy mogących uczestniczyć w dwudniowych rozgrywkach. Zacięta rywalizacja i wyrównany poziom zawodników spowodował zakończenie pierwszego dnia rywalizacji o godzinie 1.30 w nocy.

Halowe Mistrzostwa Olkusza w Tenisie

W ubiegły weekend rozegrane zostały Halowe Mistrzostwa Olkusza w Tenisie. Pierwsze miejsce zdobył Jacek Trawczyński pokonując w finale Pawła Lekkiego. Trzecią lokatę uzyskał Paweł Czarnota - wygrał z Robertem Ćwikiem, a w meczu o piąte miejsce rywalizację wygrał Łukasz Cieślik z Dariuszem Pieczyrakiem.

Grand Prix Olkusza w tenisie ziemnym za nami

Potrzebne były aż dwa weekendy aby rozegrać Grand Prix Olkusza w tenisie ziemnym. Turniej rozpoczął się 1 września , gry odbywały się sprawnie w dwóch kategoriach wiekowych „+50” i „Open”. Dobra passa zakończyła się w deszczową niedzielę. Pomimo wysiłków organizatorów nie udało się dokończyć rozgrywek i dalsza część rywalizacji została przeniesiona na następny weekend.

Mistrzostwa Olkusza w Tenisie Ziemnym

W ubiegły weekend 13-14.05 na kortach ośrodka „Czarna Góra” odbyły się Mistrzostwa Olkusza w Tenisie Ziemnym organizowane przez MOSiR Olkusz. Rywalizacja sportowa przebiegała w dwóch kategoriach: plus 45 lat, i „open” czyli bez ograniczeń wiekowych.

Tenisowy Mistrz ten sam co przed rokiem

Jakub Kmiecik drugi rok z rzędu został Halowym Mistrzem Olkusza w Tenisie Ziemnym. W finale dwudniowej imprezy po super tie-breaku pokonał sporo od siebie starszego Jacka Trawczyńskiego. W zawodach wzięło udział 12 graczy. W stawce zabrakło zawodników „eksportowych”, którzy w tym samym terminie rywalizowali na kortach poza Olkuszem.